Dla dorosłych

W naszej bogatej ofercie edukacyjnej znajduje się miedzy innymi propozycja dla osób dorosłych, którzy chcą kontynuować naukę na poziomie średnim, wybierając opcję nauczania w liceum ogólnokształcącym. Szkoła, którą państwu proponujemy prowadzona jest przez wybitnych specjalistów, profesorów na co dzień zajmujących się https://www.butrans.com.pl/kontakt/ nauczaniem zarówno młodzieży, jak i ludzi dorosłych podejmujących kształcenie na poziomie szkół wyższych. Liceum ogólnokształcące w naszym wydaniu to nie tylko czysta teoria, jak ma to miejsce w standardowych placówkach. Generalnie bazujemy na umiejętnym i przystępnym połączeniu zagadnień praktycznych z teoretycznymi, uważając że w tym właśnie tkwi klucz do blachy miedziane państwa sukcesu. Zachęcamy serdecznie do bliższego zaznajomienia się z naszą ofertą edukacyjną, śledząc niniejszy serwis internetowy będący naszą wirtualna wizytówką.

A teraz nieco na temat liceum ogólnokształcącego, z usług którego możecie państwo skorzystać w naszej placówce. Zajęcia, jakie państwu proponujemy odbywają się w systemie zaocznym. W związku z tym, nie ma konieczności zjawiania się w murach naszego ośrodka dzień w dzień. Średnio spotykamy się co dwa tygodnie, zajęcia są regularne, ale dzięki eksternistycznemu, niestacjonarnemu trybowi nasi uczniowie mogą skutecznie zespolić ze sobą pracę zawodową czy opiekę nad dziećmi z rozwojem intelektualnym. Proponujemy dwuletni cykl kształcenia.

Nasza oferta jest skierowana dla zasadniczych szkół zawodowych.