Mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że język norweski jest jednym z najprostszych do nauki z punktu widzenia Polaka. Zarówno gramatyka, jak i słownictwo, nie przysparzają większych trudności, a warto Renata Perz wziąć pod uwagę, że znajomość tego języka może być bardzo dużym atutem i to niekoniecznie w przypadku emigracji zarobkowej na północ.

Ogólnie rzecz biorąc, norweski wciąż jest językiem stosunkowo trudnym do znalezienia w szkołach językowych na terenie naszego kraju. Właśnie z tego względu postanowiliśmy wprowadzić go do naszej oferty edukacyjnej, stawiając przede wszystkim na współprace z profesjonalnymi lektorami oraz rzecz jasna rodowitymi Norwegami. Podobnie jak w przypadku innych języków, również jeśli chodzi o norweski, zapewniamy dostęp do różnych materiałów i metod nauki, dzięki czemu w naszej szkole językowej nie tylko zdobędziesz niezbędne umiejętności komunikacyjne, lecz również przygotujesz się do oficjalnych egzaminów językowych, które są niezbędne nie tylko do życia na stałe w Norwegii.

Zobacz stronę autora: Migrare site

Related Posts