W siedzibie naszej szkoły, wszyscy zainteresowani rozwojem intelektualnym oraz mający braki z wybranych przedmiotów nauczanych na rozmaitych etapach szkolnictwa, a także na studiach wyższych, mogą zyskać gruntowne wsparcie ze strony wybitnej kadry pracowniczej, jaką zatrudniamy od lat. Nasi łyżki do ładowarek pedagodzy prowadzą korepetycje na najwyższym merytorycznie poziomie, ale podchodząc do zajęć indywidualnie. Indywidualnie na naszych dodatkowych lekcjach traktowany jest też każdy korzystający z naszego wsparcia uczeń, niezależnie od przedziału wieku i stopnia jego wiedzy oraz zrozumienia wybranego przedmiotu.

U nas jesteś po to, żeby stosownie przygotować się Mikrofibra do egzaminów, sprawdzianów i testów, a także pojąć wiedzę, która tłumaczona jest ci w niezrozumiały sposób na tradycyjnych lekcjach w murach szkolnych. Wśród ciekawie prezentujących się zajęć, cieszących się od lat zainteresowaniem uczniów korzystających z naszego ośrodka edukacyjnego są między innymi korepetycje z matematyki. Posiadamy pedagogów, którzy nie tylko są dobrzy z matematyki, ale także posiadają na tyle duże zdolności pedagogiczne, że bezproblemowo przekażą posiadaną przez siebie wiedzę innym.

Prawdziwi matematycy, to nie tylko teoretycy, ale i praktykujący i taka właśnie jest nasza kadra pedagogiczna.

Zobacz stronę autora: Wieniec Warszawa EST. 2002

Related Posts