Korepetycje z polskiego to kolejna ciekawa oferta edukacyjna, jaką państwu prezentuje nasz ośrodek kształcenia. Zapewniamy wysokiej klasy zajęcia, jakie przeprowadzane są wyłącznie przez świetnie wykwalifikowanych, wykształconych ekspertów z zakresu polszczyzny. U nas zatrudnieni są tylko pedagodzy z właściwym przygotowaniem do świadczenia usług edukacyjnych, a więc poloniści z  dużą wiedzą zgromadzoną na koncie nie tylko w okresie swych własnych studiów, ale przede wszystkim na bazie wielu lat intensywnego zbierania doświadczeń. Korepetycje z języka polskiego prowadzone w naszym ośrodku opierają się na zajęciach organizowanych pojedynczo, to jest w systemie face to face – uczeń i nauczyciel.

Dodatkowo istnieje także opcja zorganizowania zajęć w grupach, ale maksymalnie mogą to być grupy cztero-sześcioosobowe. Przychodzący na zajęcia mają do wyboru kilka torów rozwoju w zakresie nauczanego przedmiotu, który dostosowują idealnie do swoich potrzeb i preferencji. Generalnie nasi poloniści mogą rozwijać dodatkowo twoje umiejętności i podnosić obecny poziom wiedzy, jak również nadrabiać z tobą zaległości i wyrównując braki jakie masz z przedmiotu język polski.

Ponadto, w naszej ofercie korepetycje z języka polskiego dla tegorocznych maturzystów.

Zobacz stronę autora: Kawa włoska

Related Posts