Za pośrednictwem prowadzonego przez nas ośrodka edukacyjnego, mają państwo okazję skorzystać między innymi z wysokiej klasy korepetycji . Nasze zajęcia dodatkowe są proponowane po atrakcyjnych stawkach cenowych i obejmują szeroki zakres przedmiotów, w obrębie których macie państwo okazję poszerzać swą wiedzę. Wśród korepetycji, jakie znajdują się w naszej ofercie dostępne są między innymi korepetycje z fizyki.

U nas uczniowie dowiedzą się na czym polega prędkość, czym jest masa, co warto wiedzieć o terminie napięcie, z czym ono się wiąże i jak je samodzielnie  obliczyć. Całą naszą wiedzę przekazujemy swym podopiecznym bazując jednak na umiejętnym połączeniu teorii z praktyką. Tłumaczymy, a nie wykładamy, indywidualnie podchodząc do każdego ucznia, który wyróżnia się innym stopniem wiedzy, zupełnie odmiennym zapotrzebowaniem i problemami z nauczanym przedmiotem.

Dlatego też gwarantujemy, że nasza oferta będzie dla wszystkich zadowalająca. Korepetycje z fizyki nie będą męczące, ale przyjemne, a my postaramy się pokazać ci, że nawet tak trudne zagadnienia mogą stać się łatwe i przystępne przy odpowiednim wytłumaczeniu i przełożeniu na prostszy język. Prowadzimy korepetycje z fizyki dla uczniów szkolnych na każdym etapie nauczania.